18. ročník Filmového festivalu Fakulty informatiky MU

18. května 2018, 19:30 (Uložit do kalendáře)

Fakulta informatiky MU, Botanická 554/68A

18. ročník Filmového festivalu Fakulty informatiky Masarykovy univerzity proběhne tento rok 18. května od 19:30, a to na dvou místech - v promítacích sálech na Fakultě informatiky a v Univerzitním kině Scala.

Letošní motto "Vybarvi se" pro nás představuje nejen odvahu ukázat svou pravou podstatu při dovršení dospělosti, ale především proces kreativního myšlení, vystoupení z šedi, změť myšlenek, nápadů a inovací při vlastní tvorbě, jakou je třeba natáčení krátkometrážních filmů.

Můžete se opět těšit na řadu zbrusu nových krátkometrážních snímků - těch nejlepších vytvořených studenty Masarykovy univerzity. Ti se starají o celou přípravu a zastávají desítky profesí, od režie a herectví až po střih a zvuk a kromě toho také celý festival sami organizují. V tom všem je podporují zkušenější kolegové-mentoři a samozřejmě kinematograficky ostřílený kolektiv pedagogů.

Na závěr večera proběhne hlasování o nejlepší snímek ve formě divácké ankety a předání věcných cen sponzorů jejich zástupci a odbornou porotou. Vstup na festival i na afterparty je zdarma.

Více na webu festivalu.