Den otevřených dveří v Ceitecu MU

20. července 2017, 16:30 (Uložit do kalendáře)

Univerzitní kampus Bohunice, Kamenice 753/5

Vědci z Ceitecu MU pracují i o prázdninách a rozhodli se zpestřit čas těm, kteří mají volno! Letos už podruhé otevírají dveře veřejnosti.

Chcete se dozvědět, na čem vědci v Ceitecu MU pracují? Chcete vidět jedinečný výzkumný institut a nejmodernější laboratoře? Chcete se podívat do laboratoří, kde se pracuje na výzkumu leukémie? Dozvědět se, kde a jak rostou v Ceitecu MU krystaly a k čemu jsou vlastně dobré? Nahlédnout do skleníků, kde se pěstují rostliny pro účely výzkumu? Zjistit, co je to vlastně genetická modifikace rostlin? Přijďte se podívat do Ceitecu v areálu Masarykovy univerzity v bohunickém kampusu (vchod z ulice Studentská) už ve čtvrtek 20. července v 16:30.

Pro návštěvu je nutná registrace, protože kapacita laboratoří je velmi omezená. Registrace na: www.ceitec.cz/denotevrenychdveri