Masarykova univerzita se otevírá středoškolákům. Kdy kam vyrazit?

Hlavně zájemcům o studium se v příštích týdnech otevře všech devět fakult Masarykovy univerzity. Dny otevřených dveří jsou určeny především těm, kteří se rozhodují, kam si podat přihlášku, přijít ale může kdokoliv.

Každá fakulta MU si připravila představení studijních možností, exkurze do laboratoří, knihoven a dalších prostor, kam se při studiu dostanete. Dozvíte se taky, jaké jsou možnosti uplatnění po absolvování jednotlivých oborů, informace o výjezdech do zahraničí a spoustu dalšího. Klíčovou součástí dnů otevřených dveří je vždy prostor pro dotazy, které zodpovídají nejen učitelé, ale také studenti.

Fakulta informatiky
Den otevřených dveří na FI se odehraje ve dvou termínech – 13. ledna a 3. února, vždy od 12:30. Zájemci budou mít možnost prohlédnout si laboratoře, vědeckotechnický park a vybavení fakulty. Dozví se vše o obsahu studijních oborů i o možnostech následného uplatnění. Prezentace začínají ve 13:00, od 14:00 se konají prohlídky, které potrvají až do 16:30. Více se dozvíte na webu fakulty.

Chystáte se na letošní Den otevřených dveří FSpS? Podívejte se, jak to probíhalo v loňském roce :)

Zveřejnil(a) Fakulta sportovních studií MU dne 19. leden 2017

Fakulta sportovních studií
Pro sportovce se 31. ledna otevře fakulta sportovních studií, vše začne v 10:00. Na místě dostanete všechny důležité informace o univerzitě i o fakultě, o studiu a oborech, o přijímačkách, ale třeba také o tom, jaké budete mít možnosti studovat v zahraničí. Budete si také moct prohlédnout fakultu a vyzkoušet si některé praktické části přijímaček nanečisto (pokud o to máte zájem, nezapomeňte si vzít sportovní oblečení a boty). Více na webu fakulty.

Pedagogická fakulta
Poslední se představí pedagogická fakulta, a to 4. února od 9:00. Využijte příležitosti setkat se neformálně s vašimi budoucími vyučujícími přímo v prostředí jednotlivých kateder. Na vaše dotazy týkající se přijímacího řízení budou odpovídat i pracovníci studijního oddělení. Budou připraveny prezentace o testu studijních předpokladů, přijímacím řízení a studiu na fakultě. Více na webu fakulty.

Lékařská fakulta - dny otevřených dveří na této fakultě už proběhly, další informace najdete na webu fakulty

Právnická fakulta - dny otevřených dveří na této fakultě už proběhly, další informace najdete na webu fakulty

Fakulta sociálních studií - dny otevřených dveří na této fakultě už proběhly, další informace najdete na webu fakulty.

Filozofická fakulta - dny otevřených dveří na této fakultě už proběhly, další informace najdete na webu fakulty.

Ekonomicko-správní fakulta - dny otevřených dveří na této fakultě už proběhly, další informace najdete na webu fakulty.

Přírodovědecká fakulta - dny otevřených dveří na této fakultě už proběhly, další informace najdete na webu fakulty.

Pokud stále nevíte, kam se vypravit, vše je souhrnně také na facebookové stránce Studuj na Muni, která přináší informace o studiu na všech katedrách a shrnuje události, které týkají dnů otevřených dveří na Masarykově univerzitě. V případě dotazů na konkrétní fakultu se můžete obrátit také na studijní oddělení či na společný e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Masarykova univerzita | Masaryk university